İletişim Bilgileri

Bursa: 29 Ekim Mah.,
Ahmet Taner Kışlalı Blv.,
No:25, B Blok, Kat: 1, Daire: 2
Nilüfer / Bursa

İstanbul: Halil Rıfat Paşa Mah.
Perpa Tic Merkz A Blok Kat:11
No:1333 Şişli/İstanbul

Şimdi Ara 0(212) 909 45 16 0(224) 909 81 39
Bizi Takip Edin
modern-arayuz

Kullanımı Kolay

Kurumunuza özel olarak düzenlenecek olan uzaktan eğitim sistemimize, bilgisayar, tablet, telefon, akıllı tv gbi bir çok cihazdan erişim sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay ve sade bir arayüze sahiptir.

ders-modulu

Kurs Modülü

Kurs modülü ile iyi bir planlamayla, öğrenci öğretmenden ekstra direktifler almadan kurs içeriği hakkında bilgi sahibi olabilecek, gerekli kısımları tamamlayabilecektir. Kurs içerikleri PDF, SCORM ve video şeklinde eklenebilmektedir.

sinav-modulu

Sınav Modülü

Sınav Modülü, öğretmenlerin farklı tiplerde sınavlar oluşturmasına olanak tanır. Çoktan seçmeli, doğru yanlış, açık uçlu sorular gibi birçok farklı soru tipi kullanılabilir. Oluşturulan sorular soru bankasında saklanıp daha sonra farklı sınavlarda kullanılabilir.

canli-ders-modulu

Canlı Ders Modülü

Canlı ders modülü, ek bir yazılım yüklemenize gerek kalmadan, uzaktan eğitim sistemi ile entegre olarak çalışır. Ders esnasında tüm kullanıcılar kameralarını açabilir ve sesli olarak görüşebilir. Öğretmen sunum yükleyebilir ve test yapabilir.

odev-modulu

Öğretmen Modülü

Öğretmen modülü hizmetlerimizle, eğitimcilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunarak, öğretmenlerin öğrencilerini daha etkili bir şekilde desteklemesine yardımcı oluyoruz.

sozluk-modulu

Öğrenci Modülü

Öğrenci modülü sağlayıcısı olarak, öğrencilerin öğrenme deneyimini zenginleştirmek ve akademik başarılarını desteklemek için kapsamlı bir platform sunuyoruz.

sohbet-modulu

Zoom Modülü

Zoom entegrasyonu ile kullanıcılara yüksek kaliteli ve sorunsuz bir şekilde online ders,kurs imkanı sunarak, etkili iletişim ve eğitim deneyimleri sağlamayı hedeflemektedir.

forum-modulu

Youtube Modülü

Firmamız, kullanıcılara YouTube entegrasyonu sağlayarak, içerik paylaşımı ve öğrenme deneyimlerini zenginleştirerek, kullanıcıların videoları kolayca erişebilmesini ve paylaşabilmesini sağlamaktadır.

takvim-modulu

Oyunlaştırma

Web 3.0 hazırız !!
Panelimiz içindeki oyunlaştırma özelliği ile öğrencilerinize daha keyifli bir öğrenim platformu sunabilirsiniz.

anket-modulu

Online Ödeme

Firmamız, müşterilerimize kullanıcı dostu bir platform aracılığıyla online ödeme imkanı sunarak, güvenli ve hızlı bir ödeme deneyimi sağlıyor.

raporlama-modulu

Raporlama Modülü

Raporlama modülü ile öğrencilerin kendilerine tanımlanan derslerde ki ilerleme durumlarını, tamamlamış oldukları eğitimleri detaylı bir şekilde raporlayabilirsiniz.

kullanici-yonetim-modulu

Arayüz Tasarımı

Firmamız, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun, kullanıcı dostu ve estetik arayüz tasarımları sunarak, kullanıcı deneyimini geliştirmeyi ve memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır.

Lim10SOft
Lim10SOft
Lim10SOft
Lim10SOft
Lim10SOft
Hadi Birlikte Çalışalım

Başarılı bir projeye mi ihtiyacınız var?

Hemen Başla
Chat
  • Bill